|

|
zajebisty film .. kilka zagadek odgadnałm przed ich rozwiazaniem z mapą ogniem i pajakiem ... ale extra z niej laska .. szkdoa tylko ze na koncu ginie ;/
|
|

|
brak odwagi
|
|

|
13.08.2006, 13:09 ~ajs-fresz
Pozostawił ślad w mojej głowie...tylko gdzie???
|
|

|
13.04.2006, 15:41 ~Maryoosh
Pseudo-tajemniczy , Pseudo-straszny Amerykański Tenage thiller - Crap jakich mało.
|
|

|
7.02.2006, 19:57 ~Myszkinmaster
To byl zajefajny film, a szczególnie te zagdaki, ale ostatnią zagadkę odgadłem wcześniej niż pokazali w filmie. Naprawde ten film jest warty obejrzenia :D
|
|

|
Ja uważam że to dobry film ... nie kumacie to wasz problem :P
|
|

|
yh a ja sie tak zastanawiam... a moze wam sie nie podobal bo jestescie na poziomie brodzika intelektualnego?
a mi sie film podobal... i w cale sie nie uwazam za blond laske ktora cytuje "zachywca sie filmem zeby nie wyjsc na glupka" pozatym wasze komentarze szczerze zniechecaja... a niektorym film moze sie podobac... i staracie sie byc obiektywni ?
|
|

|
17.02.2005, 11:28 ~mrsister
trzymac sie z daleka. uzywac tylko i wylacznie na torturach osob z iq wiekszymy od szympansa po pol litra wodki. naprawde, lepiej poobserwowac rybki w akwarium.
i pamietajcie "strzala przeleciala nad miastem".
|
|

|
Całkiem niezły thriller i nawet dość oryginalny
|
|

|
6.02.2005, 01:11 ~Szyderca
Witam,
zgadzam sie z Jarko...czytajac wypowiedzi myslalem ze choc troche film mnie zaciekawi. Ale to kompletna zenada. Na sile chcial ktos zrobic taki "zajebisty" film. Gra aktorska...w ogole nie ma tu gry aktorskiej. Co do Carly Pope, Jarko wyjasnil wszystko. Ja chcialbym jeszcze tylko wspomniec o beznadziejnej grze Adriana Paul'a. Jak dla mnie film kicha...w skali od 1 do 6...yyy zaraz, niech podstawie do wzoru.....wychodzi naciagane 2 !!!
|
|

|
a mi sie film podobal mocno ;] POLECAM
|
|

|
Odkryłem wzór "jak zrobić denny film".
Ten film to jeden wielki bełkot: pseudofilozoficzny, pseudotajmniczy i pseudometafizyczny. Jak nigdy nie oczekiwałem końca tej żenady i to nie po to, by poznać rozwiązanie (pseudo)zagadki, ale po to, by moja irytacja tym co widzę w końcu sie skończyła. Baaardzo mu daleko do wszystkich tych filmów, do których jest porównywany, nie sięga im nawet do pięt. Scenariusz kulawy okropnie, niedociagneicia i brak logiki (a w takim filmi chyba to powinno być wyjątkowo dopracowane) na każdym kroku. Gra aktorska? Fajnie było znów ujrzeć Rene Owen, która darzę szacunkiem za "Tylko instynkt", natomiast główna bohaterka grana przez Carly Pope...dajcie spokój, jej niezmienny wyraz twarzy (te otwarte usteczka) przez bite półtoragodziny doprowadzał moją irytację do granic możliwości. Brrr, odradzam każdemu, musze sie otrząśnąć i jednak wyłączać takie filmy po 20 minutach a nie męczyć się z nimi do końca.
|
|

|
Film typu: "hej zróbmy coś filozoficznego o życiu i całej reszcie, a na końcu dajmy jedyną słuszną odpowiedź na wyjaśnienie tego całego bajzlu a kto nie pojął ten kiep". A odpowiedzią jest oczywiście: "42". Film właśnie dla kretynów z kręgu american pie. Pseudofilozofia dla licealistek, dla których wyznacznikiem dobrego filmu jest to, że go nie zrozumiały i będą się nim zachwycać byle tylko nie wyjść na głupka. Już sam motyw rozwiązywania bzdurnych i przewidywalnych zagadek o o poziomie trudności średniozaawansowanego przedszkolaka w celu poznania istoty świata przeczy wszelkim zdobyczom myśli ludzkiej. Polecam jedynie jako lekki thriller dla znudzonych - albo dobrą komedię. Pozdrawiam myślących. I więcej dystansu na przyszłość.
|
|

|
19.09.2004, 15:21 ~oceniacz
Ocena 5,5/10.
|
|

|
Film ciekawy, wciągający. Szkoda tylko, że właściwie nic z niego nie wynika, no moze poza przestrogą dla młodych panienek, żeby się nie włóczyły nocą po zakazanych melinach.
|
|

|
Czy poznałeś juz wzór? Oto podpowiedź: Co to jest, po wodzie pływa kaczka się nazywa?
|
|

|
moim skromnym zdaniem: REWLACYJNY!!!!!! Naprawde warto
|
|

|
Właśnie skończyłam go ogladać.Film nawet dobry ale zakończenie było jednak najlepsze.Nie takiego sie spodziewałam i to było w tym dobre.Polecam
|
|

|
fajny filmik polecam na nudne wieczory
|
|

|
Film kosmos! Najlepszy jaki ogladalem w tym roku. Po prostu wymiata. Sam siedzialem przed kompem, pauza i probowalem rozwiazywac zagadki! Nie uwazam, aby byl zakrecony. Totalny hit! Polecam!
|
|
| |